Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
7:00 - 14:30 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. TELEVIZNÍ STOJANY
 3. Televizní stojan EDBAK TR1
Profesionální řešení prezentace EDBAK TR1

Naprostá většina firem a společností potřebuje ke své činnosti kvalitní prezentace svého sortimentu nebo služeb a přitom nechtějí do příslušenství k této činnosti nadměrně investovat, ale zárověň chtějí kvalitu a moderní design. Rádi Vám představíme nejžádanější prezentační a reklamní stojan v ČR, který se stal velmi oblíbeným díky svým vlastnostem, kvalitě a designu.

 Doporučujeme nakupovat vždy profesionální sortiment pro prezentace, protože jedině tak budete mít záruku kvality a jistotu, že zboží je určeno právě k tomuto použití a bude proto i konstruováno tak, aby jeho nastavitelnost a ovládání bylo co nejsnadnější. Zároveň specializované televizní stojany na prezentace pomocí Tv nebo monitoru mají i perfektní design.

Profesionální televizní stojan EDBAK TR1

Televizní stojan vhodný na prezentace a reklamu pomocí televizní nebo monitorové techniky. EDBAK TR1 je Tv stojan profesionální kvality se širokou škálou nastavení, profesionální kvality a moderního designu.

Televizní stojan EDBAK TR1 překvapí své uživatele profesionální konstrukcí a velmi příjemným vzhledem. Každá jeho část je vyrobena tak, aby přesně splňovala svou funkci a přitom to nebyl žádný kýč.

Podstavec TV stojanu EDBAK TR1 je vyroben z ocely a jeho hmotnost je cca. 20kg. Jeho konstrukce je provedena tak, aby byla zajištěna perfektní stabilita i při umístění televizorů s úhlopříčkou 160cm a hmotností až 80kg. Podstavec je osazen kvlalitními kolečky s brzdou. Je proto možné stojan snadno přemístit na jakékoliv místo a poté ho vnejvhodnější poloze zaaretovat pomocí brzdy. Uchení a zajištění nosníků stojanu je velmi pevné a bezpečné a přitom nijak nekazí celkový design stojanu.

Nosníky televizního stojanu EDBAK TR1 jsou vyrobeny ocely a celé jsou pochromovány. Jejich konstrukce je velmi pevná. Na zadní straně jsou otvory pro snadné protažení veškeré kabláže vnitřkem nosníků, proto nevzhledná kabeláž nikde svévolně nevisí a nekazí celkový design stojanu. Vývod na kabeláž je v nejnižším bodě nosníku nad jeho uchycením na podstavci.

Závěsný systém Tv stojanu EDBAK TR1 pro uchycení držáku vhodného na televizi je konstruován tak, aby měl velkou nosnost, pevnost a zárověň byla zachována jeho snadná nastavitelnost. Závěsný systém se dá posunovat po celé délce nosných tyčí - záleží tedy pouze na Vás, v jaké výšce se rozhodnete televizor nebo monitor upevnit. Navíc jeho konstrukce umožňuje i snadné naklonění obrazovky jak dolů tak i nahoru. Obrazovku tedy velmi snadně nastavíte přesně do polohy, kterou potřebujete pro kvalitní prezentaci. Pro případ, že by podlaha nebyla v rovině, obsahuje závěsný systém i možnost dorovnání obrazovky do vodorovné polohy v rozmezí 10 stupňů.

Držáky na zavěšení Tv nebo monitoru na stojan EDBAK TR1 - protože se bavíme o profesionálním stojanu vhodném jak na zavěšení televizoru, tak i monitoru, není součástí stojanu držák. Ten si zákazník vybere ze čtyř variant:

Držák na monitory EDBAK GD23 - profesionální ocelová konzole pro zavěšení monitorů s úhlopříčkou do 26" a VESA standartem 75x75 nebo 100x100mm. VESA 75 nebo 100 je na 95% všech monitorů s úhlopříčkou do 26" ( " = palce, 1" = 2,56cm).

Držák na televize a monitory EDBAK LWB1 - profesionální ocelová konzole pro zavěšení jak monitorů tak i televizorů s úhlopříčkou do 37" (96cm) a VESA standartem od 75x75 do 450x250mm. Veškeré rozměry VESA standartu v tomto rozmezí jsou vhodné pro zavěšení TV na tento držák.

Držák na televize EDBAK PWB1 - profesionální ocelová konzole pro zavěšení středně velkých televizorů s úhlopříčkou do 50" (127cm) a VESA standartem 100x100 až 600x400mm.

Držák na televize EDBAK TWB1 - profesionální ocelová konzole pro zavěšení velkých televizorů s úhlopříčkou do 65" (166cm) a VESA standartem 200x200 až 850x460mm.

Ke stojanům je možné dokoupit i police na příslušenství - např. pro umístnění DVB-T, notebooku apod. Na jeden stojan je možné umístit až 3ks těchto polic. Police jsou vyrobeny z tvrzeného skla a nosník je z oceli. Uchycení je velmi snadné a rychlé, a přesto bezpečné. Police je možné uchytit v libovolné výšce na nosníku stojanu na Tv EDBAK TR5.

Ne každý zákazník požaduje televizní stojan mobilní, tedy s kolečky, ale chce stojan bez pojezdu. I na to jsme mysleli a je možné si objednat nepojízdnou verzi Tv stojanu EDBAK TR1 Rubber Feet - místo koleček jsou na stojanu pevné nožky, které se dají výškově nastavit pro případnou nerovnost podlahy. Je možné objednat stojan jak s kolečky tak i s pevnými podstavci - sami si pak zvolíte kterou verzi a kdy využijete.

 

Technické údaje:

 • maximální zatížení stojanu 80kg
 • vhodný na televizory a monitory s úhlopříčkami od 19" do 65"
 • výška stojanu 180cm
 • výška polohy obrazovky je nastavitelná - od 60cm do 180cm (výška od podlahy po střed obrazovky)
 • nastavitelný náklon obrazovky nahoru i dolu o 12 stupňů
 • možnost zakoupení polic na příslušenství - na 1 stojan až 3ks polic
 • dostupná pojízdná verze s kolečky nebo pevná verze s podstavcem Rubber Feet
 • systém vedení kabeláže nosnou tyčí stojanu
 • profesionální výrobek nejvyšší kvality
 • certifikát kvality TUV GS
 • záruka 10 let

 

rozměry a nastavitelnost televizního stojanu EDBAK TR1 jsou totožné se stojanem EDBAK TR5, pouze u stojanu TR1 jsou 2 nosníky

Tento stojan na televize můžete zakoupit i s veškerým příslušenstvím zde (klikněte)

Zde nakoupíte poctivé stojany a držáky na televize i monitory. 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz